EETL Pariisis

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
11.11.2019


Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu liikmeskond külastas 7. ja 8. novembril Pariisi, uudistades ehitusmessi Batimat ja astudes sisse maailma suurima ehitusmaterjalitootja Saint-Gobaini innovatsioonikeskusesse.

Ehitusmess Batimat kaasas üle 1700 eksponendi, prognoosi kohaselt külastab seda 270 000 inimest. Prantsusmaa tunneb tärkavat huvi puitmajade ja puitmaterjalide vastu, see paistis silma ka messil. Samaaegselt  messiga Batimat toimusid veel energiatõhususe küsimustega tegelev mess Interclima ning sanitaartehnika ja vannitubade mess Ideobain.
Saint-Gobaini innovatsioonikeskus DomoLab võimaldab saada ülevaate ettevõtte väga pikast ajaloost, kuid tegeleb ka paljude meie mugavust mõjutavate ehitusfüüsikaliste küsimustega: kuidas meie elukeskkonda hoonetes mõjuvad soojustehnilised, akustilised ja visuaalsed tegurid.

Eesti saatkonnas tutvustasid meile Prantsusmaad ja selle majandust Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse ekspordinõunik Kristiina Kalda ning saatkonna majandusdiplomaat Kristel-Amelie Aimre. 

uudis41

Foto: Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
Fotol: Eesti saatkond Pariisis.

Vt seminari fotosid siit.

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit (asutatud 1993. a) on ehitusmaterjalide tootmise ja müügiga tegelevate ettevõtjate ühendus, kuhu kuulub 64 liiget. Liidu liikmete ehitusmaterjalide realiseerimise netokäive oli 2018. a üle 570 miljoni euro.