Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liitu juhib uus juhatus

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
14.05.2019

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu üldkoosolek valis liidu uue juhatuse. Juhatuse esimees on taas Meelis Einstein, ASi Kunda Nordic Tsement tegevjuht. Meelis Einstein on juhtinud ehitusmaterjalide tootjate liitu ka aastatel 2011-2019

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit valis oma 9. mail toimunud korralisel aastakoosolekul uue üheteistkümneliikmelise juhatuse, kuhu kuuluvad:
Meelis Einstein (AS Kunda Nordic Tsement),
Martin Ojala
(AS Malmerk Fassaadid, Avatäite tooterühma juht),
Rene Raamat (AS Rudus, Betooni tooterühma juht),
Mart Arro (AS Saint-Gobain Ehitustooted, Ehitustoote tooterühma juht),
Veljo Haube ( OÜ Väo Paas, Sideaine ja täitematerjali tooterühma juht),
Hanno Pangsepp (AS Ruukki Products, Terase tooterühma juht),
Kaimur Kivi (AS Jeld-Wen Eesti);
Rasmus Kurm (AS Framm),
Vallot Mangus (AS TMB),
Egon Mats (AS Lasita Aken),
Ivar Sikk (AS Bauroc).

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu uus revident on:
Margus Puusepp (AS Wienerberger).

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit pingutab koostöös ehitusala ja tööstusala haruliitudega selle nimel, et ehituse ja tööstuse konkurentisvõime ja ekspordisuutlikkus paraneks. Kodumaisel toormel põhinev ekspordivõimeline tööstus paneb aluse meie inimeste heaolule ning võimaldab riigile kogutavate maksude näol arendada ja toetada kogu ühiskonda.


„Meie eesmärk on jätkuvalt selgitada Riigikogu ja valitsuse liikmetele konkurentsivõimelise tööstuskeskkonna loomise ja arendamise vajadusi,“ rõhutab ehitusmaterjalide tootjate liidu juhiks valitud Meelis Einstein. „Meie valdkonnas kehtib palju norme ja nõudeid - koostöös ehitusvaldkonna organisatsioonide ja riigi järelevalveasutustega toonitame vajadust järelevalve ja kõigi jaoks võrdsete konkurentsitingimuste järele“.

Tehnilise valdkonnana on ehitusmaterjalitööstuse jaoks tähtsad ühised ja selged toimimisreeglid - tehnilised normid, standardid ja juhendid. Kõigi nende koostamisel lööb meie liit kaasa, vt näiteks http://www.eetl.ee/et/avataited/juhendid

 
uudis40

Fotol vasakult: EETLi juhatuse liikmed Mart Arro, Rene Raamat, Martin Ojala, Egon Mats, Ivar Sikk, Veljo Haube, juhatuse esimees Meelis Einstein, juhatuse liikmed Rasmus Kurm, Hanno Pangsepp, Vallot Mangus ja revident Margus Puusepp.
Foto: Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
 
Vt fotosid siit.

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit (asutatud 1993. a) on ehitusmaterjalide tootmise ja müügiga tegelevate ettevõtjate ühendus, kuhu kuulub 64 liiget. Liidu liikmete ehitusmaterjalide realiseerimise netokäive oli 2018. a üle 570 miljoni euro.