Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu ettevõtted ehitusnäitusel 2018

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
09.04.2018


4.-7. aprillini toimus Eesti Näituste messipaviljonis mess Eesti Ehitab 2018. Ehitusmessi avasid ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Urve Palo ning Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu juhatuse esimees Meelis Einstein.

Tavapäraselt on messil oma väljapanekuga väljas ka Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liitu kuuluvad ettevõtted, seekord näiteks AS Bauroc, AS Esco/Weckman, OÜ Genoke Trading, AS Lasita Aken, AS Malmerk, OÜ Monier, AS Paroc, OÜ Penosil Eesti, AS Rake, AS Reideni Plaat, AS Rockwool, AS Ruukki Products, AS Sakret, AS Uninaks, AS VBH Estonia, AS Viking Window, AS Wienerberger.

Käesolev mess on järjekorras 22.

uudis32

Foto: Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
Fotol: Meelis Einstein (Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu juhatuse esimees), Epp Sultsmann (Eesti Näituste ehitusmessi projektijuht), Urve Palo (ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister) ja Jüri Rass (Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ehituse asekantsler).

Vt ehitusmessi fotosid siit.

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit (asutatud 1993. a) on ehitusmaterjalide tootmise ja müügiga tegelevate ettevõtjate ühendus, kuhu kuulub 64 liiget. Liidu liikmete ehitusmaterjalide realiseerimise netokäive oli 2017. a üle 520 miljoni euro.