Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu sügisene üldkoosolek 2016

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit
04.11.2016
      
3. novembril toimus Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu 2016. a sügisene üldkoosolek. Üldkoosolek toimus Tartus, vastavatud Eesti Rahva Muuseumis. Tegemist on Eesti suurima muuseumiga, mille näituseala suurus on enam kui 6000 ruutmeetrit. Suurema osa sellest hõlmab püsinäitus "Kohtumised", mis hõlmab jääaja lõpust tänapäevani kulgevat Ajarada ning 11 teemanäitust. Vahetuvate näituste saal avatakse 2017. aastal Eesti riigi sünnipäevaks rahvarõivanäitusega.

Lisaks muuseumi külastusele kuulati-vaadati Tartu Ülikooli Turunduse õppetooli juhataja ning Innovatsiooni- ja arenduskeskuse juhataja Andres Kuusiku turundustrende tutvustavat esitlust.

Üldkoosolek kiitis heaks EETL tegevuskava 2017. aastaks. Standadite, nõuete, juhendite ja õigusaktide kõrval sooviti, et liit pööraks enam tähelepanu toodete omaduste määramisele - muu hulgas ohtlike ainete eraldumisele ja müraohutusele.

uudis26

Foto: Eesti Ehitusmaterjalide TootjateLiit

Vaata fotosid fotogaleriist.

 

Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit (asutatud 1993. a) on ehitusmaterjalide tootmise ja müügiga tegelevate ettevõtjate ühendus, kuhu kuulub 62 liiget. Liidu liikmete ehitusmaterjalide realiseeerimise netokäive oli 2015. a 410 miljonit eurot.